שירת הים

שירת הים

ישראלים רבים, שחוו תרבות אירוח ותיירות באירופה הקלאסית או באתרי תיירות מובילים ברחבי העולם, מתמרמרים ורוטנים על התרבות הנהוגה כאן אצלנו בארץ, שנופלת ברמתה בקודי ההתנהגות במקומות ציבוריים, בטיב השירות לאורח ובכלל, בחוסר יכולת להתמקד במה שבאמת חשוב למי שמגיע לחופשה או לנופש ומעוניין בהקפדה מושקעת בכל פרט ופרט להשלמת החוויה והמעטפת שלה. במלון שירת הים, מלון הבוטיק היוקרתי על גדות ימת הכנרת הפסטורלית, הבינו כי הנופש הישראלי, בדיוק כמו כל תייר אירופאי נורמטיבי, פשוט מצפה לקבל מהמלון שלו את הטוב ביותר, ועוד קצת. הרי כל יציאה לחופשה משמעותה היא השקעה כלכלית לא פשוטה, שפעמים רבות אף מהווה מכלול של ניצול חסכונות ודחיית סיפוקים אחרים רק לשם הגשמתה, ומכאן שכל פגם שעלול לפגוע בחופשה ולגרום לאי נעימות או לחוויה לא מספקת, משמעותו אחת היא- עוגמת נפש ותחושת חוסר שביעות רצון עמוקה.

שירת הים

 

 

למה דווקא שירת הים ?

במלון שירת הים, מעבר למיקום המעולה והאטרקטיבי, ממש על גדותיה של ימת הכנרת השוקקת, למרות הסברה הרווחת בציבור, חיים, צמחיה ודגה, ובמרכז התיירות והעסקים של העיר טבריה, המשפט הידוע והלעוס לעייפה "הלקוח הוא מעל הכל" מהווה את אמת המידה היחידה לפעילות. זה מתחיל ממיטות הקינג סייז בכל החדרים שמאפשרות מנוחה מוחלטת ומרווחת ולחילופין, הרבה מקום לפעילות אקטיבית אחרת, ובאווירה רומנטית כמו של חדרי האירוח העתיקים והמדיפים ארומה של אצולת המאה ה-19, אין ספק שרומנטיקה תהיה באוויר, ולא מעט, ונמשך בביצוע המוקפד online casino של כל בקשה ורצון של האורחים על ידי צוות המלון המקצועי, האדיב והמנוסה הערוך לכל בקשה ולכל מענה נדרש. ההיסטוריה התרבותית והמגוונת שמשתקפת בכל אבן ואבן על הקירות ובכל פינה ברחבי הבית, כך מכנה הצוות את מלון הבוטיק שירת הים, נמצאת בכל אספקט של שירות ושל התנהלות. כבוד לאורח, הבנה כי עצם העובדה שהוא ובני משפחתו בחרו להתארח דווקא במלון שירת הים ולא במגוון האתרים התיירותיים האחרים הקיימים באזור, ובעיקר תודעת האירוח האירופאית הקלאסית הגלומה בכל איש צוות, מעובדי הניקיון והתחזוקה ועד למנהלי המשמרות ומנהלי המלון, כל אלו הופכים את מלון שירת הים ליעד המועדף והאטרקטיבי ביותר לכל מי שמעוניין בחופשה שהיא חוויה שיש בה הכל, ועוד קצת.

שירת הים – ספא מדהים

חופשה יוקרתית לוקה בחסר כאשר היא לא משלבת חווית ספא מרגיעה ומושלמת לצידה. מלון שירת הים לא רק שמספק שירותי ספא איכותיים ומפנקים אלא מאפשר מגוון עצום של סוגי עיסויים, החל מעיסוי שבדי קלאסי להתרגעות ולפינוק וכלה בעיסוי מסוג חלום אינדיאני, שהוא עיסוי ייחודי ומרתק המשלב בין מגע אבנים חמות לבין עיסוי ידני בשמן שומשום חם, להרפיה עמוקה, שחרור שרירים ואנרגיות שליליות בגוף, כמו גם להוצאת רעלים וגורמים מזיקים מכל חלק וחלק בגוף. חווית הספא ממשיכה עם בקבוק יין טוב או שמפניה מובחרת, ארוחה קלה במרפסת השמש המרהיבה, והפרטית, הצופה אל עבר הרי הגולן, הר ארבל ועמק הירדן הנפרש כמחצלת למרגלות מלון שירת הים. בסוויטות מדגם בלקוני"ס ובסוויטה הנשיאותית יש גם ג"קוזי פרטי בו אפשר להשלים את אפקט הספא ולהגיע לנירוונה המושלמת, לה כולנו מצפים ומייחלים בעת חופש אמיתי. למי שלא מעוניין או יכול להרשות לעצמו אירוח במלון אך מעוניין לחוות חווית ספא איכותית ומפנקת, ישנן חבילות ספא ייחודיות המשלבות בין אפשרויות שונות וצרכים שונים, וכדאי להתעדכן בהצעות המיוחדות המשתנות מעת לעת.

במשך עשרות שנות קיומו הוכיח מלון הבוטיק שירת הים בטבריה כי שירות, איכות ומקצוענות הם הגורם המוביל למוניטין מצוין ולשם דבר בחוויית התיירות בישראל בכלל ובצפונה בפרט. אירוח בשירת הים- חוויה מושלמת, ועוד קצת.