מלון בוטיק עין כרם

מלון בוטיק עין כרם

הסיבות להגיע למלון בוטיק עין כרם הן רבות ומגוונות, ובמאמר זה נספר לכם על חלק מהן, רק כדי לסבר את האוזן. בלב ליבה של עין כרם יושב מלון מופלא בעיצוב נקי ומדויק, מלון בוטיק יוקרתי ברמה בינלאומית. מיקומו של המלון הופך אותו לתחנה עיקרית בדרך לסיורים מודרכים או עצמאיים בשכונה הציורית הלא היא שכונת עין-כרם שבירושלים. שכונה זו מהווה אטרקציה לתיירים מקומיים ומכל העולם, ומסיבות רבות. שכיות החמדה המרהיבות שבשכונה הופכות אותה למוקד תיירות עיקרי ואורחי מלון בוטיק עין כרם זוכים ליהנות מהאווירה של השכונה, מיופייה ותחושת השלווה שהיא נוסכת לאורך הביקור כולו. חדרי המלון מעוצבים בקפידה, ומחלונותיהם הגדולים נמשך נוף הרי ירושלים, נוף עוצר נשימה כמו ציור שמן במכחול של יד-אמן. אורחי המלון זוכים להתעורר כל בוקר אל מול נוף קדומים עם אווירה משכרת, ולהתחיל את יומם ברוגע ובשלווה. אותה אווירה של רגיעה ומנוחה ממשיכה גם אל מעבר למיקומו המנצח של המלון המפואר, ונמתחת לעולם השירות האישי והמתחשב של הצוות המקצועי, שמונחה מתוך עקרונות של שירות ונתינה ומתוך הבנה כי אורחי המלון הם הדבר החשוב ביותר.

מלון בוטיק עין כרם – אירוח מפנק

החזון שהציב לפניו מלון בוטיק עין כרם הוא זה של אירוח מפנק. על דגלו של המלון חרוט העיקרון של חזון המקום והוא לתת פינה שקטה של פינוק ומרגוע לאורחים ולמבקרים. לצורך מטרה זו הוקם מערך שירות ערני ויעיל, שכל מטרתו היא לשחרר את האורחים מכל דאגה ומחשבה מיותרת, תוך שמירה על שירות מדויק וטיפול בכל צורך שעולה. להתארח במלון בוטיק עין כרם משמעו לשים את עצמכם בידיים מיומנות שיעטפו אתכם בכפפות של משי, עם שירות מצוין, מדויק ומהיר. בין השירותים שתמצאו במקום יש כמובן שירותי כביסה וחדרי גיהוץ, טרקלין מפואר, מסעדה איכותית ועוד שירותים רבים שיאפשרו לכם להתרווח ולשכוח מצרות היומיום, ולהתרכז במה שבאמת חשוב, להירגע. מלון בוטיק עין כרם נפתח בכדי לתת מענה לצורך הגובר לאירוח מקומי בסמוך ללב העיר, תוך הימנעות מההמולה של לב העיר ירושלים. מרחק קטן יש בין המלון לבין מרכז העיר והפעילות השוקקת, ומרחק זה מצליח לספק שתי דרישות שיש למבקרים במקום – הראשונה היא הדרישה להיות קרובים למרכז העניינים, העיר הגדולה, היפה והעתיקה הלוא היא ירושלים, והדרישה השנייה היא זו הנובעת מהצורך לנוח – הדרישה לשקט. סמיכותו של המלון למרכז העיר הופכת את המלון לנקודת ציון אידיאלית גם לאנשי עסקים הפועלים בתוך העיר ומעוניינים להפריד את מנוחתם מעמל יומם, וגם לאורחים המעוניינים לבקר את יקיריהם במרכז הרפואי הדסה עין כרם, שבלב ליבו ממוקם המלון.

מלון בוטיק עין כרם

מלון בוטיק עין כרם – לדאוג לעצמכם וליקיריכם

מיקומו של מלון בוטיק עין כרם, בלב המרכז הרפואי עין כרם, מאפשר למבקרים מכל העולם להגיע ולחוות את השכונה המקסימה בה הוא יושב, ובו בעת מאפשר לבאי המרכז הרפואי, היולדות, המתרפאים, ומשפחותיהם והצוות הרפואי עצמו למצוא מרגוע ומקום מנוחה בעת שהייתם במרכז. למלון יש אגף מיוחד – "הדסה בייבי", מלון יולדות פסטורלי המציע אירוח ליולדות, עם מודעות מיוחדת של הצוות לסטאטוס האורחת המיוחדת, הלוא היא אם טרייה המקבלת את מנוחתה לאחר החוויה המיוחדת הזו של הבאת תינוק לעולם. המלון מציע שירות מיוחד הכולל את כל פינוקי המלון וזאת עם גישה מיידית ופיקוח מתמיד של הצוות הרפואי של בית החולים הדסה. סידור זה הוא אידיאלי ליולדות המגיעות מכל הארץ לחוות את חווית הלידה בצורה רגועה ונינוחה, ובפיקוח של צוות מיומן במרכז הרפואי, ויודעות לפרגן לעצמן רגיעה ומספר ימי שלווה עמוקה ונוחות בכדי להתרענן ולקבל מחדש את כוחן. אתם מוזמנים לבקר ולהתרשם בעצמכם, או לשאול כל אורחת ואורח אשר עברו וביקרו ולשמוע בעצמכם על חוויות האורחים הרבים שהתארחו במלון בוטיק עין כרם.