מלון בוטיק נווה צדק

 מלון בוטיק נווה צדק

ביקור ושהייה אצלנו במלון בוטיק נווה צדק בשכונה המקסימה ביותר בתל-אביב הינו חוויה שזוכרים לכל החיים. עידן מלונות הענק עבר, וכיום יותר ויותר אנשים מחפשים את האיכות שבחיים, בכדי ליהנות מחוויה ייחודית ולא שבלונית ומשעממת של ייצור המוני. בעוד מלונות הענק מציעים בופה חד גווני ואחיד וחדרי אוכל קיבוציים וחסרי אופי, החוויה במלון בוטיק נווה צדק הינה עולם ומלואו של עושר ומגוון, של ייחודיות ושל טעם טוב. ארוחות ברמה הגבוהה ביותר, לצידו של שירות אישי ונעים ועיצוב פנים וחוץ ייחודיים לנו הם שנותנים לנו את שמינו הטוב.

קשת הלקוחות הרחבה הכוללת אנשי עסקים מכל העולם ותיירים היודעים לזהות משהו טוב הולכת ומתרחבת משנה לשנה, כאשר האיכות בשירות ניכרת בצורה משמעותית. בעוד במלונות רבים אחרים ארוחות הבוקר הינן גבב של ביצים אשר בושלו בחופזה וערימת לחמניות ממאפיה מסחרית (ארוחות אשר נועדו לספק צרכים של קהל רחב ביותר), אנו זוכים ליהנות ולהעניק מהמזון האיכותי ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. זוהי הזכות שלנו לתת שירות איכותי למספר מצומצם של אנשים, זכות הנופלת בחיקנו מתוך הבחירה באיכות למען קהל מצומצם.  אנו מזמינים אתכם לבקר אצלנו בכדי להתרשם מיופיו של המבנה והעיצוב המעניקים תחושה שונה ממה שתכירו במלונות אחרים, תחושה שתלווה אתכם בחופשה שלכם ועוד הרבה שנים כזיכרון מחופשה טובה שהתחילה מבחירה נכונה במלון בוטיק נווה צדק.

מלון בוטיק נווה צדק

 מלון בוטיק נווה צדק – מיקום מנצח

מלון בוטיק נווה צדק ממוקם בשכונת נווה צדק אשר  נוסדה לפני יותר ממאה ועשרים שנים, והיא מלאה בחן וביופי של בנייה ייחודית בסגנון העתיק. כיום השכונה היא מיקרו-קוסמוס של חיי קהילה עם מבנים עתיקים ומשומרים לצד מבנים שעברו הסבה מודרנית, והסימביוזה ביניהם יוצרת מרקם מעניין ומרתק, מבנה ייחודי לשכונה. בזכות הארכיטקטורה העשירה וההיסטוריה המעניינת שלה מהווה שכונת נווה צדק מוקד תיירותי לתיירים מכל העולם, והיופי שלה מונצח במצלמות של תיירים מכל מדינות העולם.  תוכנית שימור ענפה הפכה את השכונה לפנינה של ממש, ודואגת כי היופי העתיק של השכונה יישמר ולא יאבד בצד הפיתוח הרב של העת המודרנית, וכך האורחים במלון בוטיק נווה צדק יכולים ליהנות מיופייה של השכונה המזמינה הזו ומאופייה האטרקטיבי שמציע חוויות בכל רחוב ורחוב.

בשכונה אתרים היסטוריים רבים ושכיות חמדה המהווים אטרקציות לא רק לתיירים מחו"ל אלא גם בשבילנו הישראלים, אשר מורגלים בקניונים מעוצבים ובפסים חלקים ושבלונות. השכונה העתיקה מציע משב רוח מרענן של יופי ומגוון, ומקומות עם עניין והיסטוריה מרתקת שנוגעת לכולנו. בתים פרטיים של אנשי מפתח בחברה הישראלית דאז ממוקמים לראווה בנבכי השכונה, ונקודות מפתיעות כמו גשר שלוש, עם סיפורים מעניינים הבונים את מרקם ההיסטוריה של השכונה המפוארת.

מלון בוטיק נווה צדק – לדעת לנפוש

מלון בוטיק נווה צדק פותח את שעריו לאורחים מכל העולם, ואלו שזוכים להתארח אצלנו מקבלים שירות חם ואדיב על רקע עיצוב מהמם. השכנה בה אנו יושבים מציעה לכם האורחים את כל מה שתחפצו בו, בין אם טיול פסטורלי באווירה הייחודית של השכונה העתיקה, ובין אם ארוחות גורמה של מיטב מאכלי העולם במסעדות קטנות ומעוצבות להפליא השוכנות בין כתלי המבנים העתיקים. פינות חמד קטנות ומיוחדות עם אווירה, אנשים מעניינים וארכיטקטורה יוצאת דופן הינם רק חלק קטן מהדברים ההופכים את החוויה של השכונה לכל-כך אטרקטיבית. בשכונה שלנו תמצאו גם חנויות מזכרות וחנויות בגדים של מעצבים מקומיים בסגנונות רבים, שכן אחד מסימני ההיכר של השכונה הינו הייחודיות והשיק האופנתי שלה, בייחוד של רחוב שבזי. כל מי שיודע מה שווה מגיע כיום לאזור בו אנו שוהים בכדי להתעדכן על האופנה האחרונה ולהשתכשך עם החברה הנכונה. החוויה שאנו מציעים לתיירים מקומיים ובינלאומיים הינה ייחודית ויוצאת דופן, כזו שלא תמצאו בשום מקום אחר בארץ. אנו מזמינים אתכם להתארח אצלנו במלון בוטיק נווה צדק וליהנות מחופשה יוצאת דופן.

מלונות בוטיק בנווה צדק

 

מלון בוטיק נינה קפה נווה צדק

מלון בוטיק ורסנו נווה צדק

מלון בוטיק ליארט נווה צדק