מלון בוטיק טבריה

מלון בוטיק טבריה

מלון בוטיק טבריה

אם היו עושים משאל בין תושבי ישראל מהו מקום הנופש המועדף עליהם – יש סיכוי טוב שהתשובה תהיה הכנרת. בארץ חמה ויבשה כמו ישראל, מאגר מים כמו הכנרת מהווה לא רק את מקור מי השתייה שלנו, אלא גם אתר נופש ייחודי ופופולארי.

יש לא מעט דרכים לנפוש באזור הכנרת. היישוב הגדול מכולם הוא כמובן העיר טבריה, שמציעה לא מעט אופציות לנופש. אם אתם מחפשים חווית נופש ייחודית, שתהפוך את החופשה שלכם לבלתי נשכחת – מומלץ לבחור לצאת לנופש במלון בוטיק.

מלון בוטיק טבריה – למי זה מתאים ?

טבריה מציעה לא מעט בתי מלון גדולים, שמספקים חווית אירוח שגרתית. בית מלון גדול יכול להתאים אולי לנופש של משפחה עם הרבה ילדים, שמחפשת בעיקר פונקציונאליות. אבל אם אתם רוצים חופשה יותר שקטה ושלווה, יותר רומנטית, יותר מיוחדת, עדיף לכם להתרחק מבתי מלון גדולים. מלון בוטיק טבריה עדיף בהרבה.

בטבריה יש מספר מלונות בוטיק ברמה גבוהה במיוחד. חלק גדול מהם נמצאים קרוב מאוד לכנרת, ככה שתוכלו לשלב בקלות בין מנוחה והתפנקות במלון לבין שריצה על החוף, טבילה בים ושיזוף. לאופציה הזו יש יתרון ברור גם על בחירה בצימר, שנמצא בדרך כלל רחוק יותר מהחוף. מלון בוטיק מספק לכם פרטיות ושלווה של צימר, אבל במרכז העניינים וקרוב לאקשן.

במלון בוטיק יש לכם אפשרות ליהנות מכל העולמות: חוויית אירוח יוקרתית, עם מלוא תשומת הלב של הצוות, לצד אטרקציות בילוי ונופש שניתן למצוא רק בעיר הגדולה. כל זאת מבלי לבלות שעות רבות ברכב בנסיעה מנקודה לנקודה.

מלון בוטיק טבריה – תופסים שלווה

אם אתם נוהגים לבלות בבתי מלון גדולים, בוודאי נחשפתם בעבר לחווית נופש לא מוצלחת, שהתקלקלה בגלל הרעש וההמוניות שמאפיינים מקומות שכאלה. מלון בוטיק הוא הדרך לעקוף את הבעיה. במלון כזה אין מאות אורחים, אין צוותי הווי ובידור רעשנים, אין הפעלות מטרידות ומוסיקה מחרישת אוזניים. המלון מציע לכם את כל השירותים והאפשרויות, אבל הכל בשקט וברוגע. מי שרוצה ליהנות מהחופשה שלו ולהירגע בה באמת מחיי היום יום הלחוצים, ייטיב לעשות אם יבחר במלון שכזה ולא במלון גדול.

שלא תחשבו שמלון בוטיק הוא נטול שירות. להפך. זה היתרון הגדול שלו על צימר. מדובר במלון שמנוהל על ידי מקצוענים שדואגים לאורחים casino online uk שלהם לכל דבר. הצוות המסור והמיומן דואג שתקבלו את מיטב השירות, עד הפרט האחרון.

מלון בוטיק מצטיין גם בעיצוב שלו. לא מדובר במלון ענקי ושגרתי, אלא במלון שעוצב בקפידה ובטוב טעם. תוכלו להרגיש זאת בכל פינה בו, בלובי, בחדר השינה, באמבטיה וכו".  את ההבדל תרגישו גם בפרטים הקטנים שעושים את כל ההבדל. המיטה תהיה גדולה ומזמינה, הכריות נוחות, האמבטיה מפנקת, מסך הטלוויזיה בחדר גדול, הספות בלובי נוחות, אפילו התמונות על הקיר יהיו יפות במיוחד.

מלון בוטיק טבריה – מה עושים ?

לא חסרות דרכים לבלות את הזמן בטבריה. הכנרת מהווה כמובן את נקודת העניין העיקרית, ויש בה לא מעט פעילויות שאשר לעשות, כמו סקי מים, הפלגה באוניה וכו". בטבריה לא חסרות גם מסעדות, בעיקר כמובן מסעדות דגים איכותיות שמציעות שלל טרי מהכנרת. אפשר לצאת כמובן לטייל בסביבה, למשל בביצות הבטיחה. אם אתם רוצים להתפנק, אתם יכולים לבלות בטיפולי ספא שמוצעים במלון או בסביבתו. בכל מקרה – צוות המלון ישמח לסייע לכם ולהמליץ על פעילויות שיעשירו את הנופש שלכם.

אז למה אתם מחכים? מלון בוטיק טבריה – הבחירה המושלמת לנופש בכנרת.