וילה כרמל

וילה כרמל 

וילה כרמל

וילה כרמל

ספא ברמה בינלאומית, חדרים מוקפדים בעיצובם ובגימור מדויק, צוות מנוסה שיודע איך לשרת אורחים, כל אלו ועוד הופכים את וילה כרמל  לנקודה החמה ביותר בצפון, ואפילו במדינת ישראל. אתם מוזמנים לבוא ולטעם מחוויה יוצאת דופן ולראות כי בשביל איכות לא צריך לנסוע לחו"ל. לרוב כשאנחנו מטיילים מחוץ-לארץ אנו מגלים כי מקומות רבים התאימו את הסטנדרטים שלהם אלינו, לתיירים הישראלים, שכן אנו תיירים עם סטנדרט גבוהה מאוד, ומגיעים מלאי ציפיות. אנו לעיתים לא שמים לב לכך, אך הדרישות של הקהל הישראלי הן מהגבוהות ביותר, ואנו דורשים שירות איכותי ובלתי מתפשר. אנו בארץ יודעים מה אנו רוצים, ובוילה כרמל  אנו דואגים כי כל הציפיות יענו, ומראש.

וילה כרמל  – על החדרים

עיצוב חדר במלון הוא לא דבר פשוט. כמובן שאת רשימת הקניות הבסיסית יכול כל תייר לספור – מיטה נוחה, כורסא, כיסא, שירותים, וכו'.. אך עיצוב ברמה גבוהה דורש טעם טוב, הבנה בתיירות ובצרכים של נופשים, ובדרישות והסטנדרטים של התחום. את החדרים בוילה כרמל  עיצבנו ביזע רב ובמחשבה ארוכה תחילה. חמישה עשר חדרים הפרוסים על שלוש קומות, כולל סוויטות פאר עם מרחבים כיד המלך, כולם מעוצבים במחשבה עמוקה ובהבנה של דרישות קהל היעד של המלון. כל חדר בוילה קיבל עיצוב ייחודי ואינדיווידואלי, ואופיים של החדרים השונים מאפשר חוויות שונות של ביקור למבקרים החוזרים אלינו שוב ושוב.

וילה כרמל מלון בוטיק

בכל חדר במלון תמצאו, כמובן, את כל האביזרים המקובלים והנדרשים, ממיטה ברמה בינלאומית ועד כספת, מסך ענק ומיני בר. אך לא הסתפקנו בכך. הרמה בה אנו נמצאים מתאפשרת בזכות שירות חסר פשרות ובכל חדר אנו מציעים לאורחינו פינוקים שונים כמו מוצרי תמרוקים באיכות הגבוהה ביותר, וכמובן האווירה יוצאת הדופן של המלון שלנו. לכל מי שאיכות היא הכיוון אליו הוא הולך, ורמה גבוהה היא הדבר אותו הוא רוצה בחייו, וילה כרמל  הוא המקום בשבילו.