המקום מלון בוטיק

המקום מלון בוטיק

המקום מלון בוטיק

המקום מלון בוטיק והיום הוא היום בשבילכם לפנק את עצמכם, ולא סתם עוד יום כיף באיזה פארק מים עם מסאז' וארוחת צהריים, אלא פינוק ברמה אחרת. כשמגיעים למלון בוטיק מבינים את ההבדל בין "כמעט" ל"בדיוק", כאשר המשפט – "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" מקבל משמעות אחרת. סטנדרט העיצוב שמביא המקום הינו ברמת גימור שלא נראתה כמוה, רמה אליה רגילים מעט מאוד אנשים בארץ, ואף בעולם כולו. מדובר על עיצוב מדוקדק על הפרטים הקטנים ביותר, עיצוב אשר יוצר אווירה מיוחדת וייחודית כאשר המקום מלון בוטיק מספק מסגרת לחוויה אחרת של מלונאות.

לא משנה אם אתם מגיעים ליום אחד באמצע השבוע "סתם" בשביל להתפנק, או אם אתם מגיעים לסוף-שבוע ארוך והולכים על חווית המלכות והמלכים, הבחירה במלון בוטיק היא הצהרת כוונות – "אנחנו מכוונים הכי גבוהה שיש, כי מגיע לנו!". כשנבחר המקום להקמת המלון נלקחו בחשבון פרמטרים רבים ביותר, שכן האינטימיות שמציע פיסת האדמה הזו, השטח רחב הידיים שמאפשר אירוח בסוויטות פאר ענקיות והנוף המהמם אינם מגיעים במקרה. חבל ארץ זה מציע נופים מהממים וחוויות ציוריות לאלו היודעים לזהות את היופי הטבעי, והחוויה של המלון על עיצובו המרשים והמדוקדק הופכת כל שהות לעולם עשיר של זיכרונות שנוטפים ממתיקות מכל פינה שבסוויטות יוצאות הדופן. מעט קשה להאמין כי מקום זה נמצא בישראל, ושניתן לשלב מיקום שכזה, בין נופים מרהיבים, לבין ההוד הפאר וההדר שמציע מלון בוטיק שהוא, ככל הנראה, הפנינה היקרה ביותר בנוף הישראלי. פינת החמד הזו מתאימה לכל מי שיודע להעריך רמת גימור גבוהה ודיוק בפרטים הקטנים, ולמי שיודע ליהנות מיופי טבעי ומאסתטיקה חדה ומפוארת.

המקום מלון בוטיק – לחוויה שונה מהרגיל

כולנו היינו בצימרים, חלקנו בטובים ומפוארים וחלקנו בטובים ומפוארים יותר. חלקנו היינו במלונות ברמה גבוהה, בארץ, בחו"ל, ובכלל יש בינינו כאלו שהתארחו בשמות הגדולים של התיירות העולמית. כיום החוויה המסחרית של "מלונאות העדר" איננה קורצת יותר לאלו שמבינים עניין, כאשר יותר ויותר אנשים מחפשים את השקט והדיוק של מלונות קטנים ומיוחדים, בשביל חוויה יותר מעניינת מהרגיל. החיים קצרים, ומי שמתעכב ומתבלבל יותר מדי זוכה לחוות פחות ממה שיכול היה לו היה מרשה לעצמו לטעום את מה שיש לחיים להציע.

המקום מלון בוטיק מציע חוויה שכזו – חווית אירוח גדושה בניחוחות של קסם, אפופה ברוגע ובנופים מהממים. הסוויטות שלנו מרווחות עד כדי תחושה של ריחוף, עם עיצוב פוער פיות וערכות פינוקים יוצאות דופן, ברמה שעוד לא נראתה בישראל, וגם לא תראה שוב בקרוב. אנחנו לקחנו על עצמנו להיות אלו שעושים את הצעד הבא במלונאות בוטיק, והמקום מלון בוטיק מהווה הצבת דגל בטריטוריה שעוד לא נכבשה – מלונאות אישית ברמה הגבוהה ביותר. צריך לראות כדי להאמין.

המקום מלון בוטיק – לשפשף את העיניים

ההתעוררות בבוקר במיטת מלכים אל מול נופים גליליים הינה חוויה מחיית חושים בפני עצמה, אך עוצמת הביקור רק הולכת וגדלה ככל שהיום מתקדם ועוצמת המקום מגלה את עצמה לאורחים שלנו. ארוחת הבוקר המפנקת עלולה לגרום לכם לרצות לעבור להתגורר במלון לכל החיים, אך לא תהיה ברירה ותאלצו להשתכשך מעט בבריכה הפרטית של הסוויטה שלכם, וליהנות ממסאז' בג'קוזי האישי. המשך היום תלוי בבחירתכם, כאשר מגוון אטרקציות מקומיות שמציע הגליל, חבל הארץ היפה ביותר בישראל, פרושות לפניכם. תוכלו להתפנק בסוויטה בפרטיות מושלמת, לצאת אל הנוף המהמם ולשאוף אוויר גלילי מלא בעושר, לקבל עיסוי מפנק בשמנים, או לעשות כל דבר העולה על רוחכם, והכול באווירה של מלכות ובעיצוב שיגרום לכם לרצות להישאר לתמיד. המקום מלון בוטיק פתוח לקבל זוגות, יחידים, ואפילו קבוצות קטנות ואיכותיות.