המלון הסקוטי

המלון הסקוטי

הישראלי המצוי כבר התרגל לשימוש תכוף, ופעמים רבות ציני, במונחים כמו שיק, טרנד, בוטיק וכיוצא באלה, גם כאשר מדובר על מקומות ואירועים שהבוטיק היחיד בהם הוא חנות בגדים של עודפי ייצור ממפעל כושל בסין. כולנו זוכרים את המשפט מהמערכון הנפלא של שלישיית הגשש החיוור "בוטיק ספרים": "כל חנות לתחתונים- בוטיק התחת", משפט שמתאר, בשורה אחת בוטה, את השימוש קל הדעת במונח בוטיק. ובכן, לא עוד. המלון הסקוטי, יצירת פאר ארכיטקטונית והיסטורית, המשלבת בין ישן וחדש, בין מסורתי למודרני ובין ישראל החמה והמחבקת לאירופה הקלאסית והרומנטית, ממוקם בעיר התיירות טבריה, ממש על שפת ימת הכנרת, ומהווה מודל חדש, מודל לחיקוי יש לציין, לכל המבקשים להסביר מהו בוטיק תיירותי אמיתי ולציין פנינה אמיתית בנוף התיירות בישראל ובאירופה. על מנת לתאר את מהות המלון הסקוטי וכיצד הוא הפך למותג ולשם דבר בקרב תיירות הפנים ותיירות החוץ, צריך יותר מכמה מילים וניסיון להעביר חוויה תרבותית, קולינארית, חברתית ובעצם, כל סוג של רגש חושי, באמצעות מלל וכתיבה. ניתן לומר כי, ממש כמו בשירו המפורסם של מרדכי הוניג, המלון הסקוטי מהווה קסם על ים כנרת, ובהמשך המאמר תוכלו להבין גם מדוע. המלון הסקוטי

למה המלון הסקוטי ?

ראשית, בגלל המיקום. נגיעה מימת הכנרת המהווה אטרקציה תיירותית מדרגה ראשונה הן לישראלים שאינם משופעים באתרי פנאי ובילוי רטובים, הן ליהודים ברחבי הגלובוס עקב היותה של טבריה אחת מערי הקודש המסורתיות והן לנוצרים שרואים בכנרת את אחד ממוקדי הניסים הגדולים והמפורסמים ביותר של ישו, המקום שבו הוא, על פי כתבי הקודש של הברית החדשה, צעד על פני המים והמקום שאליו קרא יוחנן המטביל לכל היהודים ללכת על מנת להיטהר ולקבל על עצמם את הברית החדשה.

שנית, בגלל התמורה. אמנם עלות האירוח במלון הסקוטי אינה זולה ואינה casino עומדת באותו קנה מידה עם מלונות ואתרי אירוח אחרים באזור, אך התמורה ניכרת בכל צעד ועל כל שעל, החל מרגע הכניסה ללובי ולדלפק הקבלה ועד לרגע עזיבת המלון ועד בכלל, עם הפיכת המבקר לחלק ממשפחת המלון הסקוטי והצטרפותו למועדון החברים המעניק קבלת הטבות והזמנה לאירועים מיוחדים הנערכים רק לחברי המועדון. החדרים המהודרים, הערוכים בקפידה ובשמירה על כל פרט למיצוי צרכי המתארח על הצד הטוב ביותר, המסעדות היוקרתיות המבקשות לספק את התענוג המושלם של ריח, מגע וטעם, והשירותים הנוספים האפשריים לאורחי המלון כמו הופעות בלובי, מרתף יין, שירותי ספא, טיולים ועוד ועוד ועוד…

שלישית, בגלל השלווה. צוות המלון הסקוטי ערוך לכל בקשה וצורך של אורחי המלון במקסימום ההיענות, המקצוענות והמקצועיות. צוותי הספא, שירות החדרים, המסעדות המפוארות וכמובן, הנהלת המלון, עושים, ויעשו, כמיטב יכולתם על מנת לספק את האירוח המפנק ביותר והמספק ביותר לאורחים המבקשים להתנתק מאתרי התיירות ההמוניים והצפופים ולקבל תרבות אירוח אחרת, אירופאית ובעיקר, יוקרתית.

שגר אותנו למלון, סקוטי..

כפי שאומר קפטן קירק האגדי בסדרה "מסע בין כוכבים" לטכנאי האנטרפרייז האחראי על שיגור הצוות אל מחוץ לחללית, כך גם מבקש כל מי שטעם את טעמו של אירוח במלון הבוטיק האנין והמפואר המלון הסקוטי. המלון הסקוטי מוגדר כמלון חמישה כוכבים אך, בעצם, מספק הרבה יותר מהשירותים והאיכויות של מלון סטנדרטי באותו דירוג פונקציונאלי. חבילות ייחודיות לרומנטיקנים שבינינו, עם החוויה האולטימטיבית שתיחקק לנצח, חבילות ספא ייעודיות שמטרתן הרגעת הגוף והנפש בעזרת מגוון עצום של סוגי עיסוי וטיפולים משלימים, מרתף יין משובח ויוקרתי וכמובן, המסעדות המהוות שיא קולינארי שקשה מאוד לחוות במקום אחר בארץ, כל אלו מבטיחים כי ביקור במלון הסקוטי הוא יותר, הרבה יותר, מכל מה שדמיינתם לעצמכם.